Restauracja TASTE_it

Filozofia kuchni serwowanej w restauracji TASTE_it doskonale współgra z ideą HOT_elarni**** HOTEL i SPA. Serwowane dania są nawiązaniem do polskich i  staropolskich korzeni. Potrawy, które tam są podawane urzekają galerią tradycyjnych smaków i aromatów oraz nowoczesnym, eleganckim podaniem. Zaspokoją podniebienia nawet najbardziej wymagających krytyków kulinarnych.

Restauracja TASTE_it w boutique hotel HOT_elarnia
ul. Morenowa 33,
62-040 Puszczykowo
tel: (61) 898 37 80 

3kolory – wyjątkowe miejsce na Malcie

Restauracja 3kolory znajduje się w budynku Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego, na terenie jednego z najważniejszych i najatrakcyjniejszych terenów rekreacyjnych w Poznaniu – nad Jeziorem Maltańskim.

3
Sala restauracji zdolna jest pomieścić do 80 osób. Jest także znakomitym miejscem do organizacji bankietów, imprez okolicznościowych oraz spotkań biznesowych. Dodatkowo do dyspozycji pozostają wielofunkcyjne sale konferencyjne i polana biesiadna.

2
Jest to już druga restauracja europejska, jaką odwiedzam dzięki GdzieZjesc.info i jest to miejsc położone w znacznie ciekawszej lokalizacji. Polecam odwiedzić każdemu, kto trafi do stolicy wielkopolski.